PO-PÁ 08.30 - 17.00
SO 08.30 - 11.00

733 565 150 tradice

KONTAKTY

Nábytek RB
Mlýnská 1
664 91 Ivančice
tel: 733 565 150
info@nabytek-rb.cz
IČO: 62879359
DIČ: CZ6612310243

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 20 990 Kč
naše cena 18 490 Kč
naše cena 21 250 Kč

REFERENCE
Reakce našich zákazníků a služby naší firmy

Zde bychom vám chtěli ukázat, jak vypadají služby naší firmy - montáže kuchyňských  linek, které montujeme našim zákazníkům, nábytek na míru, který jsme montovali v základní škole v Ivančicích a další.

Chtěli bychom se s vámi také podělit o pocity a zkušenosti zákazníků, týkajících se nákupu v našem obchodě, spokojenosti s jednáním i se vzhledem koncového výrobku.

Při realizaci kuchyňské linky na míru můžeme kuchyňskou linku přizpůzobit přímo prostorám, kde bude umístěna. Podle náčrtku vytvoříme grafický návrh, který se dá měnit dle přání zákazníka. Návrh je zcela ZDARMA. Je možné vybírat z velkého množství barevného provedení dvířek, korpusů, pracovních desek. Celý proces od objednání po namontování trvá asi měsíc.

Při výrobě nábytku na míru si také můžete vybrat z mnoha barevných provedeních, dle zadání nábytek vyrobíme a následně namontujeme přímo v místě umístění nábytku. Dodání je obvykle opět do měsíce.

 

_______________________________________________________________________________

Poděkování od paní Ireny Hudcové z Brna

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat celému Vašemu týmu, za perfektně odvedenou práci. V červnu letošního roku jsem chtěla objednat své dceři do nově zrekonstruovaného bytu sedací soupravu, jako dárek k jejím narozeninám. Má atypicky řešený byt s velmi úzkou chodbou. Nikdo nebyl schopen dodat takovou sedací soupravu, která by prošla touto chodbou.

Pak jsem dostala kontakt na Nábytek RB. Velice mě potěšil přístup k zákazníkovi. Vyrobili sedačku podle mých představ a poradili si i s jejím dodáním na místo. Vytáhli ji po lanech do druhého patra a přes balkón dali do obývacího pokoje. Je fajn vědět, že existují firmy, kde pracují profesionálové a hlavně lidi, kteří Vám pomůžou splnit, alespoň některá přání.

Díky a hodně spokojených zákazníků přeje Irena Hudcová z Brna

paní Seidlicová, Ústí nad Labem

zboží: Matrace AKASHA

 

Poděkování

Dobrý den, velice děkuji za perfektní vyřízení objednávky, milou komunikaci a pomoc a radu při výběru, též děkuji za dárek, který potěšil. Matrace došly v pořádku, jsme velice spokojeni, po jejich delším vyzkoušení předpokládám,že si od Vás objedná tyto matrace i dcera. Přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků. Eva Seidlicová :-D

 

manželé Vorlovi, Ivančice

Kuchyňská linka SMILE černý/bílý lesk

Z důvodu stěhování a rekonstrukce kuchyňské linky a zařízení do bytu jsme se obrátili na firmu Nábytek RB. Byli jsme velice spokojeni s návrhem, dodáním a montáží. Vše proběhlo bez komplikací a v termínu.

Personál je na vysoké, kvalifikované úrovni, velice příjemný a ochotný poradit a vyjít vstříc vaším požadavkům.

Přejeme krásný den, manželé Vokurkovi

Paní Nagyová ze Slovenska

26.08.2014

Skriňa nám bola privezená v poriadku, už je poskladaná a stojí v synovej izbe, je suprová. Ďakujem veľmi pekne za všeto, spokojná som aj s tovarom, aj s vaším prístupom a aj pán šofér bol veľmi ústretový. Myslím, že v budúcnosti sa ešte na vás obrátim.

Prajem veľa úspechov a pekný deň. :)

Nagyová Zuzana
Šaľa

ZŠ Vladimíra Menšíka, Ivančice o nás napsala:

26.05.2014

při realizaci výměny nábytku ve třídách ZŠ V. Menšíka Ivančice a školní družině v téže škole jsme při poptávce nejvíce zohledňovali cenu. Z tohoto důvodu jsme si vybrali Nábytek RB Ivančice, kde kvalita výsledku cenu jednoznačně převýšila. Byli jsme velmi spokojeni s flexibilitou a vstřícným přístupem pracovníků firmy při respektování požadavků zaměstnanců školy, vzhledem k dětským uživatelům nábytku a časových podmínek realizace v období školních prázdnin.

S celkovým výsledkem jsou spokojeni nejen ped. pracovníci, ale především děti, které ho užívají.

Jednání o zakázce probíhá vždy na velmi vysoké úrovni a rozhodně budeme ve spolupráci s touto firmou pokračovat.

 

Mgr. Lenka Vokurková, ředitelka ZŠ V. Menšíka Ivančice 

__________________________________________________________________________________________________________________________

Manželům Podhrázským

jsme navrhli a zrealizovali velmi moderní provedení rohové kuchyňské linky. Barevné provedení ořech tmavý/vanilka. Kuchyňská linka je orámována masivním lemem, v rampě jsou umístěny bodovky, které měkce osvětlují vestavnou mikrovlnku s troubou. Kamenné obložení dotváří celý ráz kuchyně.

_________________________________________________________________________________

 

Manželé Vokurkovi napsali:

V červnu 2010 jsme si nechali vyrobit kuchyňskou linku u firmy Nábytek RB Ivančice a byli jsme spokojeni nejen se zpracováním návrhů, vlastní výrobou a montáží, ale především s profesionálním přístupem všech pracovníků a s velmi příjemným jednáním. Jednoznačně můžeme doporučit Wink.

Manželé Vokurkovi

 

_________________________________________________________________________

Manželům Kubíčkovým

jsme montovali kuchyňskou linku MAROKA II v barevném provedení calvados/hrušeň. Vestavené spotřebiče, vyvýšený stupínek v rohové části. Osvětlená rampa působí velmi elegantním dojmem a dotváří ráz celé kuchyně.

___________________________________________________________________________________

Manželé Adamovi

dali přednost rustikálnímu stylu.

Zvolili dubový korpus a  dvířka v barvě vanilka. Dřez je zabudovaný do rohové skříňky, čímž vznikl praktický vývýšený stupínek.

Do kuchyňské linky je začleněna volně stojící pračka a myčka. Bílá komínová digestoř a trouba krásně dotváří styl kuchyně.

Manželé ADAMOVI o nás napsali:

Když jsme se rozhodli, že vyměníme starou kuchyňskou linku za novou, hledali jsme někoho, kdo nám poskytne odborné poradenství, profesionální přístup a servis, příjemný personál a samozřejmě rozumnou cenu.

To vše a ještě něco navíc jsme našli v Nábytku RB. Společně jsme splnili představy hlavně paní domu a dodnes oceňujeme, že se na tento obchod můžeme s čímkoliv obrátit.

Vřele doporučujeme.


Manželé Adamovi Wink

_______________________________________________________________________________________

Kuchyňská linka ELEGANT

Tato linka je situovaná do "U" s jednoduchým barovým stolkem s rampou a teleskopickou tyčí. Barevné provedení calvados/hrušeň. Do linky jsme umístili vestavné spotřebiče, dřez je umístěný v rohové části s praktickým stupínkem za ním. Komínový odsavač působí masivní dojmem a nerezové provedení všech spotřebičů dotváří celkový dojem kuchyňské linky.


TOP kuchyňská linka

situovaná do rohu, se zabudovanými spotřebiči, kování BLUM.

Barevná kombinace: ořech tmavý/vanilka. Pracovní deska barevně dotváří celý ráz kuchyně.Kuchyňská linka TOP

Je vyrobena v kombinaci švestka tmavá/švestka světlá. Jedná se o českou výrobu. Kuchyňská linka je vybavena kováním BLUM s doživotní zárukou. Ve všech skříňkách je umístěno tlumení - samodovírání.

Linka byla vyrobena namíru, prováděli jsme montáž včetně osazení pracovní desky a zádoviny (místo kachliček), rampy s teleskopickou tyčí a obložení komína a trubek, které nebylo možné přemístit nebo zrušit.