PO-PÁ 08.30 - 17.00
SO 08.30 - 11.00

733 565 150 tradice

KONTAKTY

Nábytek RB
Mlýnská 1
664 91 Ivančice
tel: 733 565 150
info@nabytek-rb.cz
IČO: 62879359
DIČ: CZ6612310243

VŠE O NÁKUPU
Obchodní podmínky


I. Úvodní ustanovení

Prodávající:

Firma NÁBYTEK RB, Radek Brázda, U Hřiště 173/9, 664 91  Ivančice, IČO: 62879359,
provozovna: Nábytek RB, Mlýnská 1, 664 91 Ivančice
e-mail: objednavky@nabytek-rb.cz

Následující obchodní podmínky se vztahují k nákupu v internetovém obchodě www.nabytek-rb.cz a blíže specifikují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Kupující má možnost se s těmito obchodními podmínkami seznámit před uzavřením objednávky a je na ně dostatečně upozorněn. Odesláním své objednávky kupující stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.

II. Objednávka a kupní smlouva

Prodávající se zavazuje dodávat kupujícímu zboží, které si vybral v elektronickém obchodě a které se shoduje s vyobrazením v maximální možné míře. Drobné odchylky barevného odstínu provedení jsou možné. Všechny objednávky uskutečněné prostřednictvím internetového obchodu www.nabytek-rb.cz jsou závazné jak pro kupujícího, tak pro prodávajícího. Před prvním nákupem je třeba se registrovat, při registraci se zadává přesná fakturační a hlavně přesná adresa pro doručení zboží. Potvrzením a odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Je možné objednávat také zasláním e-mailu, přičemž platí stejná pravidla ohledně stvrzení obchodních podmínek. Kupující neprodleně objednávku potvrdí zpětně zaslaným e-mailem. Přijatá objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v momentě samotného dodání zboží kupujícímu a přechází do vlastnictví kupujícího zaplacením smluvené ceny. V objednávce musí být řádně a pravdivě vyplněny všechny požadované údaje.

Vyplněním těchto údajů dává kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Prodávající se zavazuje, že nebude tyto osobní údaje poskytovat třetím osobám, s výjímkou e-mailové adresy, která bude předána provozovateli služby Heuréka - ověřeno zákazníky k účelu vygenerování Dotazníku o spokojenosti. K žádným jiným účelům nemůže prodávající ani poskytovatel Heuréka osobní údaje použít (ve smyslu § 11 odst. 1 zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů). O odstranění osobních údajů z naší databáze, může kupující písemně zažádat a bude mu neprodleně vyhověno. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v případech, kdy se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající se zavazuje neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny za zboží, bude mu tato částka vrácena zpět na jeho účet a k uzavření kupní smlouvy v tomto případě nedojde. Pokud kupující zruší objednávku do 12 hodin od jejího potvrzení, považuje prodávající objednávku za stornovanou. Storno může kupující poslat e-mailem případně provést telefonicky. Při zrušení objednávky je nutné uvést jméno kupujícího, e-mail a číslo objednávky.

III. Platební podmínky

Způsob úhrady si kupující zvolí před dokončením objednávky. Varianty způsobu úhrady jsou:
1. v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží v našich kamenných prodejnách v Ivančicích . V případě volby tohoto způsobu úhrady bude tato platba zaevidována do EET v okamžiku převzetí zboží oproti úhradě. Elektronická evidence je prováděna v bězném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2. bankovním převodem - platba předem, bankovní spojení KB Ivančice, č.ú. 1057740207/0100, (VS faktura vystavená prodávajícím), k odeslání zboží dojde až v okamžiku připsání částky na účet prodávajícího,

3. dobírkou, cena dobírky je stanovena ve výši 70,- Kč.

Při objednávce zboží nad 10.000 Kč požaduje prodávající úhradu 50% zálohy. Na zálohu bude vystavena faktura. Doplatek pak může být  proveden kterýmkoliv shora uvedeným způsobem.

Při objednávce jakéhokoliv atypu ( barva, tvar, látkové provedení ... atd.) požaduje prodávající úhradu 50% zálohy. Na zálohu bude vystavena faktura, kterou je potřeba zaplatit dříve před naším objednáním u dodavatele.


IV. Dodací podmínky

Většina zboží je dodávána v demontovaném stavu.
Dodávané zboží může být ve výjimečných případech dodáno pod jiným názvem, než je uvedeno v internetovém obchodě (např. z důvodu změny názvu u výrobce), ovšem s tím, že kvalita, popis, vlastnosti i vzhled zboží koresponduje s nabídkou uvedenou v internetovém obchodě, pouze se liší název zboží.
Termín dodání je uveden v detailu zobrazeného zboží a přibližnou dobu dodání zašle prodávající kupujícímu obratem v informačním e-mailu. Dodací lhůta se pohybuje standardně v rozmezí 4-5 týdny, při výrobě na zakázku se může prodloužit až na 6-8 týdnů. Výrobou na zakázku se rozumí bližší specifikace výrobku - výběr barvy, rozměru, látky atd...

Možnosti dodání:

1. Osobní odběr, platba v hotovosti nebo platební kartou naší kamenné prodejně, zdarma.

V případě osobního odběru a platby v hotovosti či platební kartou, bude tato platba zaevidována do EET v okamžiku převzetí zboží oproti úhradě. Elektronická evidence je prováděna v bězném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

2. Přepravní služba - ceny se odvíjí od hodnoty objednávky. Ceny přepravného (platí pouze pro ČR):

hodnota objednávky         0 -   1.500 Kčcena přepravného    400 Kč

hodnota objednávky   1.501 -   3.000 Kč → cena přepravného    600 Kč

hodnota objednávky   3.001 -   6.000 Kč → cena přepravného    900 Kč

hodnota objednávky   6.001 - 10.000 Kčcena přepravného    1.200 Kč

hodnota objednávky 10.001 - 15.000 Kč cena přepravného    1.400 Kč

hodnota objednávky 15.001 - 25.000 Kč cena přepravného    1.800 Kč

hodnota objednávky 25.001 - 29.999 Kč cena přepravného     2.300 Kč

 

!!Při objednávce nad 30.000 Kč je doprava po České republice ZDARMA!!


Firemním vozidlem je dopravné ZDARMA po Ivančicích. Po okolí si prodávající účtuje drobný poplatek. Pro větší vzdálenosti využívá prodávající služeb přepravních společností. V případě zájmu o dovoz firemním vozem místo přepravní služby nás prosím kontaktujte na našich telefonních číslech, případně e-mailu.

V. Reklamace

1.  Případné reklamace budou řešeny v souladu s Reklamačním řádem internetového obchodu www.nabytek-rb.cz a platným právním řádem České republiky.
2.  Zboží lze písemně reklamovat u provozovatele internetového obchodu na adrese info@nabytek-rb.cz
3.  Prodávající neručí za vady způsobené nesprávnou manipulací či používáním zboží, ani za vady způsobené neodbornou montáží.

VI. Záruka

Záruční doba se stanovuje dle zákona na 24 měsíců. Doba začíná běžet od data převzetí zboží.  Záruka se nevztahuje na zboží opotřebené běžným používáním, poškozené neodborným zacházením, nebo neodbornou montáží.

VII. Storno objednávky, odstoupení od kupní smlouvy

Storno objednávky lze provést pouze do 24 hodin od objednání.


Odstoupení od kupní smlouvy bude prodávající řešit individuálně. Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že objednané zboží se již nevyrábí, popř. nedováží, nebo se výrazně změnila cena výrobku, nebo byly neúplně či chybně vyplněny iniciály kupujícího. V souladu se zákonem č. 89/2012 má zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodů. Toto právo se vztahuje pouze na nepodnikatelské subjekty a nevztahuje se na výrobky dodávané na zakázku - výběr barvy, rozměru, látky....

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, žádáme o dodržení níže uvedených podmínek:


Žádost o odstoupení od smlouvy je třeba zaslat písemně na adresu: Nábytek RB, Radek Brázda, U Hřiště 173/9, 664 91  Ivančice nebo na e-mail nabytek.rb@seznam.cz

V žádosti je třeba uvést číslo objednávky, variabilní symbol a datum nákupu.
Pokud již došlo k převzetí zboží, je třeba je zaslat zpět na naši adresu, avšak pouze za následujících podmínek:

- nesmí být použité,

- nesmí být poškozené,

- musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) s originálem dokladu o koupi.

Zboží zašlete prosím doporučeně (ne na dobírku!) a pojištěné, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu či poškození. V případě odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů bez udání důvodu a vrácení zboží nese náklady na dopravné zpět prodávajícímu spotřebitel.


Pokud dojde ke splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, zašleme Vám peníze za vrácené zboží složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nedodání kompletního zboží či jinak odporující výše uvedeným podmínkám se termín posouvá do doby dodání plnohodnotného zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat odstoupení od kupní smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Poslední změny provedeny 01.01.2017

Reklamační řád


1. Záruční lhůta na veškerý sortiment zakoupený v našem obchodě se stanovuje na 24 měsíců ode dne převzetí zboží kupujícím.

2. Reklamace musí být provedena písemnou formou a při reklamaci musí kupující prokázat, že zboží, které reklamuje, zakoupil prostřednictvím našeho obchodu. K tomuto poslouží originál prodejního  dokladu nebo faktura.

3. Prodávající odpovídá za skryté vady, které nebyly patrné při převzetí zboží kupujícím a které se vyskytnou během záruční lhůty.

4. Prodávající neodpovídá za vady, které vzniknou násilným či nešetrným zacházením, neodborným ošetřováním nebo neodbornou manipulací výrobkem ze strany kupujícího. Záruka se též nevztahuje na závady způsobené živlem a závady vzniklé použitím výrobku v nestadardních podmínkách.

5. Záruka se nevztahuje na opotřebení výrobku způsobené jeho obvyklým užíváním.

6. Při převzetí zboží od přepravce si kupující toto zboží řádně zkontroluje a v případě poškození obalu, či podezření na poškození zboží, sepíše kupující s přepravcem písemný záznam o reklamaci zboží s přímou specifikací, co je poškozeno. Pokud by chtěl kupující reklamovat zboží evidentně poškozené při přepravě a nebude proveden reklamační zápis o škodě, nebude prodávající brát na takové reklamace zřetel. Reklamace na rozbité sklo je možné uplatnit pouze u přepravce.  Pokud zjistíte po rozbalení nepoškozeného obalu výrobní či jinou vadu, ihned nás kontaktujte. Maximálně do druhého dne po převzetí zboží, lze u přepravce reklamovat skryté poškození, způsobené přepravou. POŠKOZENÉ ZBOŽÍ SI POKUD MOŽNO JEŠTĚ V OBALU VYFOŤTE - I NA MOBILNÍ TELEFON!!! Fotografie budou použity při reklamaci. Poškozené nebo chybějící zboží se budeme snažit dodat v co nejkratším termínu. Dodavatel má ze zákona 30-ti denní lhůtu na vyřízení.

Reklamace zasílejte na: e-mail: nabytek.rb@seznam.cz, adresu: Nábytek RB, Radek Brázda, U Hřiště 173/9, 664 91  Ivančice, nebo volejte na tel.č.   733 565 150 .

7. Při uplatnění reklamace je prodávající povinen prověřit odstranitelnost vady. Pokud závada nelze odstranit, může prodávájící dle dohody obou stran zboží buď vyměnit, poskytnout kupujícímu odpovídající slevu, nebo vrátit plnou kupní cenu.

8. Pokud dojde prodávajícím ke zjištění, že se jedná o vadu odstranitelnou, bude následovat tento postup:
Prodávající odstraní vadu na své náklady, v co nejkratším možném termínu, nejpozději však do 30ti dnů od převzetí písemné reklamace. V případě, že nedodrží tento zákonem stanovený termín, musí kupujícího písemně informovat o důvodech zdržení reklamačního řízení a s návrhem řešení.V případě, že výrobek nebyl dosud použit, může kupující dle svého uvážení navrhnout výměnu. Pokud je vadná pouze část výrobku, která lze samostatně vyměnit, má kupující právo na výměnu pouze této části a nikoli celého výrobku.Jestliže došlo k opětovnému výskytu vady, která byla již reklamována nebo většímu počtu závad, kvůli kterým nelze výrobek používat, může prodávající na základě dohody s kupujícím výrobek vyměnit, poskytnout slevu nebo vrátit kupní cenu.

9. Zákon č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele a řešení spotřebitelkých sporů, platný od 1. 2. 2016, díky němu je možné spory týkající se kupní smlouvy mezi podnikateli a spotřebiteli řešit prostřednictvím České obchodní inspekce (www.coi.cz).

10. Uplynutím 24 měsíční záruční lhůty současně zaniká i odpovědnost prodávajícího za jakékoliv vady zboží, které nebyly v průběhu záruky u prodávajícího uplatněny. V případě opětovné vady již provedené záruční opravy se záruka prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v reklamačním řízení a kupujícího ho po tuto dobu nemohl řádně užívat.

Dodací lhůty se u nabízených výrobků liší.

Vážení zákazníci,

provozujeme prodejnu s nábytkem zaměřenou na výrobu ssedacích souprav a kuchyní. Některé zboží máme vystavené na našich prodejnách. Tyto výrobky jsou ovšem převážně smontované, takže je nelze odesílat přepravní službou.

Naše skladovací prostory nám neumožňují mít na skladě velké množství výrobků, proto nám tyto výrobky na skladě drží dodavatel. Pokud je tedy zboží dostupné a označené "SKLADEM", odesíláme takovéto zboží převážně do 1-2 týdnů od objednávky.

U ostatního zboží se dodací lhůty dost liší, u výrobku je vždy orientačně uveden termín dodání. Při každé objednávce Vám obratem sdělíme přibližný termín doručení.

V případě dotazu nás vždy můžete kontaktovat na našich e-mailech nabytek.rb@seznam.cz, objednavky@nabytek-rb.cz, info@objednavky-rb.cz

Nábytek RB

Doprava firemním vozem

Zajišťujeme rozvoz zboží objednaného v našich obchodech: